Horoskop Berana na rok 2009 - (21.3. až 20.4.)

 Láska: Tento rok byste měli najít hodně přátel, především žen. Díky postavení Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vztazích s kolegy a na dálku, zažijete hodně potěšení, i hmotného. V březnu to vypadá na různé partnerské neshody, musíte slevit ve svých očekáváních ohledně partnera. V červenci můžete všechny zanedbávat, proto se dočkáte opravdu zvláštních reakcí. Listopad a prosinec by ale mělo být plné lásky, tolerance a návratů lidí, se kterými jste se rozešli. Budete zářit.

Zdraví: Tato zima je na vás docela tuhá a především leden bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i srdci. Nebojte se vydávat na běžky nebo cvičit při aerobiku. V dubnu bude dobré, abyste se vydali se svými známými na dlouhé cesty, pokud je to možné. V říjnu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci a sportu. Díky Jupiteru to ale vypadá, že se větším problémům tento rok dokážete vyhnout, máte více štěstí, než rozumu a rozvážnosti, jak se říká.

Práce: Podle postavení hvězd se zdá, že se pro vás práce konečně stane víc týmovou. Vsaďte na své přátelské vazby a přející kamarády, o hodně si polepšíte především díky vlastním schopnostem v IT oblasti. Pokud máte tvořivé zaměstnání, nebo jste řemeslníci, půjde vám jednoduše "od ruky". Jestli pracujete v restauraci nebo zábavním podniku, hodně vyděláte, luxusní zboží se bude taky prodávat dobře. Firmy a obchody zakládejte především v první půli srpna a na začátku prosince.

Peníze: Více peněz byste mohli získat díky vašim přátelským stykům ve společnosti, ale především díky kreativitě a nápadům. Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete vydělávat i jako manažeři a organizátoři kurzů. Nebojte se s investovat do IT sítí, máte předpoklady, aby se vše dobře zformovalo. Moc nenakupujte zboží v červenci a říjnu, jinak buďte vůči dětem velkorysejší než minulý rok. Máte potřebu nějak odškodnit vašeho partnera, společná dovolená v srpnu se proto vyplatí, na ní nešetřete.

 

Charakteristika BERANA

Aries, patřící mezi tzv. ohnivá znamení, jest plně pod vlivem mocného Marsu. Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Snadno se učí a mají výbornou paměť. Je to jejich nesporné plus, které dokáží využít ve svůj prospěch. Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí.

V podnikání se Berani hodí pro obchod zejména s nemovitostmi a jejich zápal a nadšení je výhodný i co se týče financí. Berani bývají schopnými výtvarníky, umělci, zdatnými právníky i státníky a mívají i literární nadání (ale spíše vyjímečně).Harmonii a soulad nacházejí Berani v manželství s partnery narozenými ve znamení Střelce, Lva nebo v jejich vlastním znamení. Temperamentu Beranů svědčí i partnerství s Váhou či Blížencem.