Horoskop Blíženců na rok 2009 - (22.5. až 21.6.)

Láska: Především ve vašich citech budete mít tento rok štěstí. Díky vlivu Jupitera můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením, Luna přeje seznamování. Už únor by mohl být plný sexu a radovánek, Venuše to jasně ukazuje. Díky výmluvnosti získáte hodně zajímavé partnery, možná i z okolí vašich přátel. V říjnu budete pro partnera hodně důležití, užijete si jejich nekončícího zájmu. Tento rok využijte pro větší míru kulturních zábav, než v tom minulém, více "upracovaném" a smutném.

Zdraví: Pokud jste nervóznější, odráží se to především na vašem dýchání. Proto se naučte vyhýbat stresům tím, že se uvolníte hlubokým dechem vždy před spaním. Jupiter i Slunce naznačují, abyste už v únoru začali cvičit v hale, nebojte se víc plavat a chodit na masáže. Především svaly na krku a kolem beder musí být lépe uvolněny. V září si dejte pozor na hlavu a zuby, stejně tak i na stav svých nohou, nedělejte extrémní sporty. Běh a jízda na kole vás začne bavit už v květnu, což je dobře.

Práce: Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání, spojené s kontaktem s lidmi. Jako recepční, lidé v telekomunikacích nebo P. R. agenturách se můžete uplanit aktivně. Výuka jazyků může mít rychlý spád a vy pochopíte, že vám chyběla hlavně konverzace. Jupiter i Venuše se na všechno dívají pozitivně. Zaměstnání spojené s častým psaním vám přinese hodně nových zážitků. Stres už zvládáte docela dobře, nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás kolegové, jak zjistíte.

Peníze: Patříte sice ke skromným lidem, ale potřebujete větší odměnu kvůli spokojenosti doma, toužíte po elektronice. Snažte se všechno osobní zdůraznit a domluvit si lepší podmínky. Vůbec, vaše schopnost získávat z obchodu a reklamy se zvětší. Nebojte se vydělávat v červnu a červenci, protože nemálo získáte, když se ostatní baví u moře. V říjnu si už můžete koupit i luxusní zboží, dárků bude tento rok víc. Jupiter i Neptun se tváří pozitivně na přátelské vazby a schopnost dělat společníky ve firmách.

 

Charakteristika BLÍŽENCŮ

Velmi zvláštním a psychologicky jistě zajímavým znamením jsou Blíženci. Podvojná a jaksi rozštěpená povaha je neoddělitelným rysem znamení Blíženců. Případy rozpolcených osobností jsou sice velmi vzácné, ale v protikladech si mysl Blíženců přímo libuje. Dá se u nich vypozorovat zajímavý vzorec chování - Blíženci vzplanou a hned ochladnou, aby mohli znovu vzplát. Často si to neuvědomují, ale ničí tím hlavně sebe. Nervy máme přece jen jedny ! Pokud se vyskytnou problémy, může vlídnost rázem vystřídat nedůvěra. Nejednou se z nich stávají pesimisté a skeptici. Nejvíc by si Blíženci měli hlídat a vážit to, čeho dosáhli. Každý úspěch si totiž představují jako stavbu postupujíce ke stále vyšším a vyšším poschodím, snadno by mohli přehlédnout překážky, které jejich naděje zbortí. Zůstanou jen rozvaliny.

V podnikání mají Blíženci široké pole působnosti. Jsou to dobří organizátoři, obchodníci a ve spekulacích si přímo libují. Úspěšní jsou v reklamní činnosti a ostatních oborech, kde je třeba držet krok s dobou a se změnami a novinkami, jež s ní přicházejí. Jako partneři se k sobě dobře hodí Blíženci s Váhami, stejně jako s Vodnáři. Vzhledem ke kolísavé povaze zmíněných znamení to však vyžaduje, aby se mírnili, jinak to občas může slušně zaskřípat. Neobyčejně výhodnou kombinací je spojení Blíženců se Střelcem.