Horoskop Býka na rok 2009 - (21.4. až 21.5.)

Láska: Začátek tohoto roku naznačuje, že hodně pracujete a hlavní vaší snahou je upevnit si vztahy k šéfům v zaměstnání. Venuše vypovídá, že už začátek roku může být zajímavý. Jinak jste někdy příliš nejistí a vaše nervozita se přenáší na partnera. Především březen a červen bude problematický na rozchody. Pokud chcete rozvinout zajímavý vztah, vydejte se v květnu nebo říjnu k moři, potkáte zajímavou osobu pro delší vztah. Víc si vás oblíbí vaši rodiče, častěji je navštěvujte na venkově.

Zdraví: Máte se zdravím problémy, protože hodně pracujete v knaceláři a málo odpočíváte doma. Dejte si pozor, abyste v únoru nepřijímali příliš mnoho antibiotik! Mohly by narušit vaši imunitu a funkci střev a průdušek. Zeleninu jako česnek nebo lilek a minerální látky užívejte pro posílení organizmu víc. Podle všeho se v květnu můžete cítit hodně šťasně, proto dost choďte na výlety. Na konci léta nepřehánějte práci, jak naznačuje Mars, ale naučte se nová jógická cvičení. V zimě příliš neplavte v bazénech.

Práce: Vaše pracovní schopnosti jsou enormní, ale připadá vám, že je musíte neustále dřít nejen administrativně, ale taky často fyzicky. V kancelářských profesích a v učitelství vám hrozí problémy, ale podle Saturnu i Marsu se zdá, že budete úspěšní a dokonce se naučíte lépe vyjadřovat před důležitými klienty a prezentovat lépe vlastní schopnosti. Proto se především na jaře snažte víc dokazovat, do jaké míry dokážete být flexibilní. Na podzim, spíš ale v říjnu, už budete sbírat podnětné výsledky.

Peníze: Víte, že pro peníze musíte především pracovat, i když vám zaměstnanecký poměr nevyhovuje. Ale dává vám hodně jistoty. Jako jedni z mála budete mít po Vánocích peníze, abyste nakupovali s výhodnou slevou. V červenci se vydejte na chvíli za hranice, dosáhnete zisků při nákupu i prodeji. Víc vyděláte taky na schopnosti přesvědčovat, jako pojišťovací agenti a bankéři nemáte větší konkurenci. Účty tak půjdou do černých čísel. Ale nevydávejte příliš financí za nábytek v domácnosti.

 

Charakteristika BÝKA

Hlavním a dominantním rysem tohoto znamení je síla a energie. Nadbytek síly znamená v důsledku tvrdohlavou, neústupnou povahu. Často jdou "přes mrtvoly". Venuše, třímající vladařské žezlo, svým vlivem způsobuje emotivní a iracionální jednání.V zaměstnání dokáží Býci díky daru praktického uvažování uspět ve všech mechanických oborech. Tedy jako inženýři, stavitelé a projektanti. Bývají z nich také schopní účetní a pokladní s mimořádným citem pro peníze.

Jakmile vyjde najevo jejich důvěryhodná povaha a charakter, může jim to vynést vysoké postavení v peněžních kruzích. Pokud zabrousí do umělecké oblasti, mají tendenci býti praktiky - věnují se filmu, fotografii apod. Ideálními partnery Býků jsou Štíři, protože se jejich povahy navzájem skvěle doplňují. Porozumět spletité povaze Býka umožňují analytické schopnosti Pannám. Váhy sice přinášejí do soužití pozitiva, nicméně i prvek jakési váhavosti a nestability. Relativně výhodnou kombinaci pro manželství tvoří Taurus s Kozorohem.