Horoskop Vah na rok 2009 - (23.9. až 23.10.)

Láska: Na začátku roku se asi budete chtít více prezentovat v okolí svých přátel, proto si najdete někoho blízkého, nebo ve stávajícím partnerství naberete na silnější dominanci. Potřebujete přítele, nejen partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, hodně si užijete jejich citlivosti, i když to navenek nedáte znát. U některých se více rozvinou vztahy mezi kolegy, proto nebudete váhat masivně chatovat. Říjen je měsíc, kdy byste se měli hodně pobavit, v červnu zažijete hodně příjemného sexu.

Zdraví: Vitalita bude hodně závislá na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon trochu přehánět aktivity, proto by se to mohlo odrazit i v těle. Vyhýbejte se syntetickým jídlům a jezte zdravější biopotraviny. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou, dobře se kontrolujte při chůzi. Jupiter i Neptun vám přejí ve vylepšování tělesné stavby, hodně plavte a provádějte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat pohyb. Jinak máte šťastný rok.

Práce: Budete sice hodně pracovat, ale bude vás to bavit. Nemálo z vás se vydá do zahraničí. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete si najednou vydělávat víc, než jste čekali a taky se dost poučit a počítačově dovzdělat. Pozitivní Jupiter a Uran to jasně říkají. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v umění, sociální práci a při řízení lidí, o to je to lepší. Naučíte se je lépe vést a podporovat tým. Větší množství přátel, tento rok získaných v zaměstnání, by vám mělo vydržet i do dalších let.

Peníze: Některým z vás se nečekaně zvýší příjmy, především pokud se dokážete pohybovat mezi lidmi na veřejnosti a kolegy a mít hodně kreativních nápadů. Protože platy u velkých firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si taky více dovolit. Nenakupujte drahé předměty v dubnu a srpnu, jinak si nakupujte techniku, budete jí více potřebovat. Auto na leasing a hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu to vyzkoušejte. Moderní trendy vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.

 

Charakteristika VAH

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou.