Charitativní akce, pomoc potřebným, konto BARIÉRY.        

 

Zde na této stránce a souvisejících podstránkách budu uveřejňovat vždy aktuální i dlouhodobější výzvy k pomoci potřebným handicapovaným lidem, například když:

zloději či vandalové ukradnou či zničí tělesně postiženým dětem i dospělým lidem jejich specielně upravený kočárek, vozítko, vozík, auto, .............

když se lidem stane úraz či neštěstí a je třeba rychlá i dlouhodobější finanční pomoc, .............

matky/otcové samoživitelky ve finanční tísni, ...............

 

Podporu handicapovaných dětí.

NabídkA vánočních a novoročních přání, na které podklady připlavily duševně či tělesně handicapovaní děti z ústavů sociální péče - viz klik dále na podstránku.  

Pokud dospějete k rozhodnutí, že si u nás nakoupíte, moc děkujeme za jakoukoliv objednávku.

Jako první výzvu k pomoci uveřejňuji prosbu o příspěvky pro naše postižené spoluobčany - vozíčkáře - viz klik dále na podstránku.

Pokud dospějete k rozhodnutí, že přispějete, moc děkujeme za jakoukoliv částku.  

 Věřím, že vám osud našich postižených spoluobčanů nebude lhostejný a dle svých finančních možností přispějete jakoukoliv - i malou finanční částkou.

Květná-zahrada o.s.

Občanské sdružení Květná Zahrada

Kdo jsme a co nabízíme: Tel: 731 51 66 44 Květná Zahrada, o.s. , statek Květná Občanské sdružení Květná Zahrada se sídlem v obci Květné č.p. 40, 572 01 Polička, je dobrovolným sdružením občanů, kteří mají zájem se aktivně podílet na řešení situace dětí, které jsou umístěny v zařízeních pro ...