Denní horoskopy 2010

 

Vážení a milí čtenáři a klienti.

Zde na těchto stránkách si budete moci přečíst své denní horoskopy.

Berte je s píše s rezervou, jsou dělané pouze na "sluneční znamení", ale jak sami dobře víte, nenáme jen 12 tipů lídí, těch tipů a kombinací je nekonečně mnoho!

Proto kdo chce mít opravdu aktuální horoskop své osoby, nechť si u mne nechá vypracovat některý z druhů horoskopů nebo nechá vyložit karty či numerologii na svoji budoucnost - viz stránka ÚVOD, DRUHY SLUŽEB a CENÍK SLUŽEB.

Kontaktujte mne výše uvedeným formulářem nebo na emailu: Wallerie.Walloa@seznam.cz.

Věřím, že budete spokojeni s mými službami i s mými stránkami, na ktrých se vždy dozvíte něco nového a rádi se ke mě budete vracet.

Vaše astroložka, kartářka a numeroložka Wallerie.

STRUČNÉ CHARAKTERISTIKY JEDNOTLIVÝCH SLUNEČNÍCH ZNAMENÍ.

 

Beran

21. 3. - 20. 4.

Beran (Aries)
Nejdůležitější vlastnosti Berana jsou odvaha, podnikatelský duch a vysoké nasazení. Je plný energie, aktivní, impulzivní, umíněný a ctižádostivý.
Zrozenec v Beranu má daný smysl pro realitu, někdy se ale do všeho vrhá příliš aktivně, aby se nemusel důkladně zabývat sám sebou. Je prudký a lehce vznětlivý, ale zároveň veselý a optimistický. Jeho konkurenční smýšlení a vysoké nároky vedou k problémům. Pro svou přímou a přátelskou povahou je většinou oblíbený.
Planeta: Mars
Element: oheň
Povaha: mužská
Barva: červená
Kameny: červený jaspis, granát, karneol, rubín, červené tygří oko, ohnivý opál.

 

Býk

21. 4. - 21. 5.

Býk (Taurus)
Býk je člověk se smyslem pro rodinu, nemá rád žádné náhlé změny. Má velkou potřebu jistoty – v lidských vztazích i v materiální oblasti –, což se může vyznačovat strachem ze ztrát nebo také majetnickým chováním. Je velmi spolehlivý, ale zároveň pomalý, má své vlastní tempo. Jeho mírnost a klid mu pomáhají získat to, po čem touží.
Zrozenci v Býku jsou požitkáři se smyslem pro krásu a příjemné věci, které život nabízí, a dokážou vše také zprostředkovat druhým.
Planeta: Venuše
Element: země
Povaha: ženská
Barva: žlutá a růžová
Kameny: citrín, růženín, jantar, turmalín, topas, světlé acháty, rodochrosit.

 

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Blíženci (Gemini)
Blíženci jsou komunikativní, mají rádi společnost druhých. Jsou zvědaví, zajímá je vše nové. Jsou ale nestálí a často ztrácejí rychle zájem, jakmile je zláká něco zajímavějšího. Zrozenci ve znamení Blíženců jsou plni fantazie a kreativity. Většinou se o všechno zajímají jen povrchně, jsou nestálí, hledají stále něco nového, slibnějšího. Mění často zaměstnání, ani partnerství s Blížencem nepřináší velkou stabilitu. Jsou typickým vzdušným, nepolapitelným znamením.
Planeta: Merkur
Element: vzduch
Povaha: mužská
Barva: zelená a žluto-oranžová
Kameny: jantar, zlatý topas, citrín, žlutý a zelený beryl, tygří oko

 

Rak

22. 6. - 22. 7.

Rak (Cancer)
Rak má velkou potřebu pocitu bezpečí ve všech oblastech, které se týkají jeho života. Je to citlivý člověk, který může být snadno zranitelný, zklamání a zradu těžko odpouští. Na ostatní může působit velmi náladově, což podmiňuje neustálá změna jeho pocitů ovlivněných cyklem Měsíce.
Raci milují pozornost od druhých, a když jsou přijímáni, dokážou být veselí a kreativní. Lidé, kteří jsou zrozenci Raka blízcí, se na něj mohou vždy spolehnout.
Planeta: Měsíc
Element: voda
Povaha: ženská
Barva: zelená a bílá
Kameny: měsíční kámen, jadeit, smaragd, malachit, zelený jaspis, zelený turmalín sněžný křemen.

 

Lev

23. 7. - 22. 8.

Lev (Leo)
Lev má velkou touhu po nezávislosti a samostatnosti a miluje obdiv a uznání. Mívá vysoké sebevědomí a je dominantní.
Tito zrozenci se neradi podřizují, a pokud se věci nedějí podle jejich představ, jen těžce se s tím smiřují. Často bývá uražena jejich pýcha a oni podléhají pocitu méněcennosti. A v takovém případě je lépe se jim vyhnout. Lev se dá usmířit lichotkami, jen zřídka je tím, který neodpouští, a jeho optimismus a chuť do života strhávají i ostatní.
Planeta: Slunce
Element: oheň
Povaha: mužská
Barva: oranžová, hnědá a zlatá
Kameny: diamant, horský křišťál, topas, jantar, tygří oko.

 

Panna

23. 8. - 22. 9.

Panna (Virgo)
Panna je jen zřídka nerozvážná, většinou vystupuje věcně a střízlivě. Kvůli svému zdrženlivému vystupování působí chladně. Panna je dochvilná, zodpovědná, pro tyto vlastnosti je ceněna zvláště v práci. Tito zrozenci mívají potíže se spontánním vyjadřováním, a proto tíhnou k tomu vést život samostatného člověka. Panny jsou lidé, kteří vyzařují klid a rozvahu. Mají vytříbený smysl pro vše elegantní. Extravagance, předvádění, hlučnost a vulgarita jsou jim cizí a nesnášejí je i u druhých.
Planeta: Merkur
Element: země
Povaha: ženská
Barva: zelená a žlutá.

 

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Váha (Libra)
Lidé ve znamení Vah jsou optimističtí, připravení zvládnout jakoukoli potíž. Touží po rovnoprávnosti, jasném postoji a harmonii. Protože sami špatně snášejí napětí a disharmonii, jsou často ochotní dělat kompromisy. Ne vždy je však toto chování pro Váhy přínosné, protože tímto se mohou snadno dostat do konfliktu samy se sebou. Zrozenci ve znamení Vah kladou vysoké nároky sami na sebe a také na okolí a snadno se tím ocitají pod tlakem. Milují vše krásné, jsou velmi smyslní. Jejich touha po harmonii z nich dělá skvělé diplomaty.
Planeta: Venuše
Element: vzduch
Povaha: mužská
Barva: růžová a světle modrá
Kameny: růženín, modrý topas, lososově zbarvené korály, akvamarín, turmalín.

 

Štír

24. 10. - 22. 11.

Štír (Scorpio)
Štír miluje pravdu, pamatuje si vše pozitivní i negativní. Je velice výkonný, ale má tendenci k sebeobětování. Tento zrozenec bývá šarmantní a má schopnost proniknout druhým do duše. V dobrém i ve zlém se vyjadřuje přímo, někdy je až nepříjemně upřímný, aniž přitom myslí na důsledky.
Štír je člověk, který by nejraději vše, co dělá a o čem smýšlí, uskutečnil jasně a přímo, nemá rád průtahy a komplikace. V případě problémů bývá nepřátelský a mstivý.
Planeta: Pluto
Element: voda
Povaha: ženská
Barva: červená a černá
Kameny: hematit, opál, červený spinel, rubelit, červené korály, červený turmalín, onyx, karneol.

 

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Střelec (Sagittarius)
Extrovertní Střelec je veselý člověk s pozitivním přístupem a plný energie. Rád cestuje a poznává nové kraje i lidi. Říká vždy otevřeně to, co si myslí. Sebe a své názory berou tito lidé vážně a nechají se těžce přesvědčit o něčem jiném. Ostatní si Střelců pro jejich upřímnost váží. Většinou je Střelec velmi přímý a neochotný dělat kompromisy. Potřebuje hodně volnosti, aby se mohl plně rozvíjet jak v oblasti osobní, tak i pracovní, protože nesnáší omezení.
Planeta: Jupiter
Element: oheň
Povaha: mužská
Barva: tmavě modrá
Kameny: lapis lazuli, modrý zirkon, chalcedon, tmavě modrý spinel, modrý topas, sodalit, safír.

 

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Kozoroh (Capricorn)
Toto znamení žije výkonem, charakteristická je pilnost a pracovitost. Kozoroh má dobrou schopnost sebeprosazení, jeho vytrvalost a schopnost nést zátěž mu umožňují vypořádat se i s velkými potížemi. Zrozenci ve znamení Kozoroha disponují velkým smyslem pro realitu, někdy působí chladně a vypočítavě. Bývají nedůvěřiví a jen těžce se dokážou druhým otevřít. Díky své schopnosti koncentrace umějí převést v činy i své umělecké nápady.
Planeta: Saturn
Element: země
Povaha: ženská
Barva: šedá, tmavě hnědá, černá
Kameny: malachit, onyx, zelený turmalín, černé korály, černé perly, mechový achát, chrysopras.

 

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Vodnář (Aquarius)
Extrovertní Vodnář je snílek, který chce žít bezstarostně a bez omezení. Rád se vydává na cestu za novým a nepoznaným, ať už jsou to nápady, změny, nebo lidé. Zrozenci ve znamení Vodnáře se zabývají svými myšlenkami, na jejichž uskutečnění jim ale stále nezbývá čas. Mají velký okruh přátel, v němž jsou uznáváni pro svou toleranci a ochotu kdykoli pomoci. Vodnáři se vyhýbají rozhodnutím a mají spíše tendenci zavírat oči před problémy každodenní reality.
Planeta: Uran
Element: vzduch
Povaha: mužská
Barva: fialová a růžová
Kameny: akvamarín, tyrkys, sokolí oko, ametyst, modrý topas, fluorit, magnesit.

 

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Ryby (Pisces)
Dobromyslné Ryby jsou velmi empatické a senzitivní. Disponují velkou schopností vcítit se do druhého, bývají tolerantní.
Tito zrozenci se vyhýbají neshodám a nesouladu. Jsou to věční snílci, kteří rádi před problémy zavřou oči a uniknou do sfér svých fantazií. Málokdy hovoří o svých pocitech, mají spíše pochopení pro ostatní. Jejich velká empatie vede bohužel často k tomu, že se stávají obětí druhých lidí, jejich zájmů, snů i životů.
Planeta: Neptun
Element: voda
Povaha: ženská
Barva: fialová a modrá
Kameny: ametyst, modrý safír, modrý měsíční kámen, opál, perly, fluorit, modrý křemen, sugilit