Horoskopy a pracovní výkonnost

Taky se po ránu nemůžete probudit dostatečně brzy a musíte pospíchat? Nebo jste ihned čilí a teprve odpoledne pak unavení? Je jisté, že každé zaměstnání vyžaduje vlastní pracovní dobu, ale ne každý se umí přizpůsobit. Jaké hodiny vyhovují různým zrozencům podle horoskopu a co z toho plyne ekonomicky?

Beran

Tito lidé jsou vysoce energičtí pracovníci, kteří se dokážou vypořádat s úkoly především na začátku pracovní doby. Můžou začínat v zaměstnání klidně už od šesté hodiny ranní, velká výdrž jim umožňuje pracovat bez častých přestávek. Odpoledne už jsou proto unavenější a neměli by v tu dobu řešit zásadnější zaměstnanecké úkoly.

Býk

Tento člověk potřebuje pracovat pomalu a důkladně. Ze začátku dne sice dostatek projevené energie nemá, ale postupně ji může projevovat kvalitně v klidu a soustředění. Je lepší, pokud pracuje od pozdější denní hodiny, tak od osmi, i to je však dostačující, aby dosáhl zajímavých výsledků už v té době. Kvalitní čas je i po nasycujícím obědě.

Blíženci

Tento člověk dokáže být nápaditý a pracovitý, klidně je schopný dělat několik zajímavých činností najednou, ale ne všechno stihne dobře. Čilost u něj může trvat už od samotného rána, takže mu nevadí dřívější doba pro začátek práce, i když nejvíc práce udělá právě před polednem. Jednat však může kdykoliv, ani cestovat mu nevadí.

Rak

U zrozence znamení není jisté, jakou bude mít na začátku pracovního procesu náladu. V práci dokáže jednat rychle a rozhodně, pokud před sebou má vidinu slušného výdělku. Nejraději by pracoval odpoledne a postupně raději v noci, jak je to možné. Právě u něj se vyplatí přizpůsobit mu pracovní dobu, ekonomicky se to vyplatí.

Lev

Pro člověka v tomto znamení je důležité, do jakého úkolu se právě musí pouštět. Umí být jasně pracovitý a dostatečně rozhodný, ale taky má období jisté lenivosti, ale potom dokáže překvapit. Pracovat může od dopoledne, ale velkých výkonů je schopen kolem poledne, pracovní oběd je přesně jeho čas úspěchů.

Panna

Tento zrozenec dokáže jednat rychle a pracovat s energickou náladou a rozmyslem, jaká je skutečná potřeba. Umí se rychle probudit a potom být čilý a inteligentní. Proto může pracovat dokonce od samotného rána a je to pro něj nejlepší. I když zásadnější věci a rozhodnutí by mohl dobře vykonat během odpoledne.

Váhy

Není jisté, jestli tento člověk bude mít energii na dostatečné ranní vstávání. Energii začíná mít tak po deváté hodině ranní. Zrozenec může mít v oblibě, když se začátek pracovní doby střídá, protože má smysl pro změny, ale dá se říct ty pravidelné. Při práci a jednáních odpoledne a před koncem pracovní doby bývá nejaktivnější.

Štír

Zrozenec znamení se dokáže přizpůsobit pracovnímu tlaku, ale jen v tom ohledu, pokud to pro něj má opravdový smysl. Pro člověka tohoto typu je sice nejlepší být zaměstnán večer, kdy už má dostatečné množství energie a noc mu aktivně přeje. Ale dokáže se vnitřně načasovat podle potřeby, jen mu stačí dát důvěru.

Střelec

Tento jedinec umí pracovat energicky, pokud je dostatečně motivovaný. Často bývá ranním ptáčetem, ale někdy vůbec ne. Pro takového člověka je nejlepší, aby pracoval v turnusech, nebo zkrátka pravidelně střídal dlouhý a krátký pracovní týden. Mnohé ale dokáže dojednat na pracovních večírcích a banketech, nechejte mu volnou ruku.

 

Kozoroh

Jedinec narozený v tomto znamení má velký smysl pro pracovní výkonnost. Zná svoje povinnosti a taky je umí provádět v jakoukoliv dobu. Pracovní doba je pro něj často posvátná a pevná, proto ji dodržuje podle potřeby zaměstnavatele, každá doba je vhodná. Občas se dokáže soustředit hlavně v noci, ale neběží o pravidlo.

Vodnář

Pro tohoto člověka často nebývá směrodatné, jaký začátek je potřeba, ale jestli se na něj cítí připraven. Dokáže se energicky přizpůsobovat, ale nejraději má individuální, volné časy. Přesto může pracovat i ráno, dopoledne, ale stejně tak má náladu v noci. Je zvláštní, kolik kreativních nápadů má právě po konci pracovní doby.

Ryby

Jestli má tento zrozenec energii pro práci, to není úplně jasné. Občas se opravdu po ránu nedokáže probudit dostatečně brzy tělesně i duševně. Vyhovuje mu začátek od pozdějších hodin, často podává výkony spíš během noci samotné. Pokud však sportuje, někdy mívá nejvíc energie dokonce po ránu.