Horoskopy na 2. týden - 4.1. - 10.1.2010

Slunce

putuje znamením

Kozoroha

Do následného znamené Vodnáře vstoupí 20.1.2010 v 5:44hod..

 

Merkur

putuje znamením Kozoroha.

Do znamení Vodnáře vstoupí 10.2.2010.

Posel Bohů Merkur se během Vánočních svátků, přesně v sobotu 26.12. v 15:31:52hod otočil do retrográdního směru a couvat bude až do pátku 15.1. kdy v 17:51:37hod opět nabere přímý směr.  

 

Venuše

putuje znamení Kozoroha a zde setrvá do 18.1.2010, kdy v 15:30hod vstoupí do znamení Vodnáře. 

 

 

Mars

je ve znamení Lva.

Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

V neděli 20.12. se Mars otočil, a retrográdní směr bude mít až do 10.3.2010, kdy v 17:11:35hod opět nabere přímý směr.

 

Jupiter

je ve znamení Vodnáře a setrvá zde až do 18.1.2010.

 

 

Saturn

je ve znamení Vah.

13.1.2010 se Saturn otočí do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010.

Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha

 

Sice na první pohled nenápadná, ale přitom pro nás všechny velmi důležitá astrologická událost týdne nastane ve čtvrtek 7.1. v 11:42hod.

Proběhne totiž třetí, tedy poslední Lunární čtvrť před zatměním Slunce

které nastane 15.ledna.

Je to pro nás příležitost se virtuelně podívat za sebe, a objektivně zhodnotit, co jsem udělali dobře, ale také si přiznat, co jsme opoměli, nedokončili, a tam zaměřit svoji pozornost.

Vládcem zatmění Slunce 15.1. totiž bude sám Pán času Saturn, a ten mnohé z nás upozorní, že je konec snění, iluzí, a postaví nás nohama na zem. Je možné, že uvidíme velmi trvdou realitu svého života povšechně.

Tak využijte poslední Lunární čtvrť, a dotáhněte nedokončené aktivity, ať během NOVoluní v Kozorohu máte čistý stůl, tedy vás nebude trápit svědomí, že jste něco hodili za hlavu, a situace se vám vymyká kontrole.

Pro zmiňované zatmění Slunce v Kozorohu totiž bude platit,

že bez vyřešení minulosti nelze stavět budoucnost.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem  znamení je Mars - polarita Yang

V první polovině týdne vám nečekané setkání s bývalým kolegou či nadřízeným vnukne nápad, zda by nebylo od věci pohovořit o své kariéře. Této šance využijte, a mluvte otevřeně o svých plánech. Díky nezávaznému rozhovoru máte šanci odstartovat úplně nohou etapu ve své profesi, v zaměstnání ! Ve čtvrtek proběhne třetí Lunární čtvrť, což vám dává prostor vyhladit třecí plochy v partnerství a to nejen intimním, ale i obchodním. Také si uvědomíte, jak je pro vás důležitá pověst a mnozí si dáte závazek, že před kolegy ani přáteli nebudete již nikdy řešit svoje problémy, neb si stejně vše musíte vyřešit sami, nikdo to za vás neudělá, tak proč byste "prali špinavé prádlo"před cizími lidmi !

 

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka  - polarita Yin

Počátkem budete velmi citlivě vnímat jakékoliv stížnosti dětí, intimního protějšku. Obrat k lepšímu zaznamenají ti, kteří řeší soudní spor ve vztahu k dětem. Bude rozhodnuto ve váš prospěch ! Máte-li umělecký talent, můžete obdržet pozvání na studijní pobyt v zahraničí ! Poslední Lunární čtvrť, která proběhne ve čtvrtek, vám dává v druhé polovině týdne skvělou příležitost dodat tělu vše co potřebuje, tak, abyste se cítili v následném období silní, energičtí. Jezte pravidelně od středy až do pátku lískové oříšky, listovou zeleninu, snažte se nezatěžovat příliš klouby, kostru, nezvedejte těžké předměty.

 

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

V první polovině týdne se těm, kteří se snaží obstarat lepší bydlení,  naskytne skvělá koupě či pronájem domu/bytu, a daný objekt vám bude velmi připomínat prostředí, kde jste vyrůstali, trávili dětství. Anebo to může být tak, že si uvědomíte, jak velkou citovou vazbu máte k původnímu domovu a začnete přemýšlet, zda by vám neprospělo bydlet v lokalitě, kde jste trávili dětství, či kde bydlí vaši rodiče, prarodiče. V druhé polovině týdne se ti, kteří nedávno navázali vztah, nevyhnou malé rekapitulaci. Je totiž otázkou, zda sázíte víc na romantiku, společné zájmy, či sex. Pokud vás se stávajícím protějškem udržují pohromadě jenom skvělé intimní chvíle, můžete se rozhodnout vztah ukončit.

 

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne vám nový soused, nebo někdo s kým se náhodně setkáte, svými gesty a slovní výřečností připomene osobu, se kterou jste v minulosti měli velmi silnou citovou vazbu. Naskýtá se i možnost, že se do oblasti kde bydlíte přistěhuje osůbka, která vás velmi zaujme a v budoucnu se sousedský vztah vyvine ve velmi intimní partnerství, a nevylučuji ani manželství. Povšechně jste jedinci, kteří dbají na dodržování tradic svých předků, ale v druhé polovině týdne se zamyslíte nad tím, zda to občas nepřeháníte, a nevnucujete intimnímu protějšku svoje zásady a zvyky, které jsou již ale zastaralé. Naopak ti, kteří nemají ukotven partnerský vztah, stočí opakovaně rozhovor vždy tak, abyste mohli plánovat budoucnost, společné soužití.

 

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Zejména pro ty, kteří jsou nespokojeni se svými příjmy a povšechně finanční situací, mám pozitivní zprávu. V první polovině týdne se vám totiž naskytne příležitost zaměstnání, která vás naprosto ohromí. Bude vám nabídnuta práce, ve které si nejenže finančně polepšíte, ale dostanete příležitost uplatnit své ambice. Bude se jednat doslova o osudovou nabídku, která se nemusí opakovat ! V druhé polovině týdne se budete slovně velmi kontrolovat. Poslední Lunární čtvrť vám totiž virtuelně otevře oči, a vy si uvědomíte, jak si svojí upřímnou žoviálností občas sami sobě škodíte, a to jak v zaměstnání, tak zejména při kontaktu s nejbližšími příbuznými.

 

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne čeká osudové setkání na nezadané, ale je otázkou, zda nepodlehnete svojí tendenci dotyčného ""měřit" až příliš kritickým okem. Tím totiž můžete sami sebe připravit doslova o Karmický romantický vztah ! Také se konečně "pohnou stojaté vody" ve vztahu k početí potomka, což zejména platí pro ty, kteří po další ratolesti dlouhodoběji toužíte, ale nějak se nedařilo ! Od čtvrtka bude rozumné, když uposlechnete výzvu poslední Lunární čtvrti, a přestanete kritizovat svoje nejbližší za to, že příliš utrácí. Zábava, koníčky jsou i pro vás důležité, neb to je povšechně zdroj relaxace. Je to pro vás tedy i pobídkou začít se věnovat nějakému koníčku, třebas z dětství.

 

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení  ovládá Venuše -  Večernice  - polarita Yang

V první polovině týdne se vám podaří s konečnou platností usmířit s jistou ženou v příbuzenstvu. Ať už byla příčina vašich dlouhodobějších konfliktů jakákoliv, najdete řešení schůdné pro obě strany. Bude se vám skvěle usínat, protože mít nepřítele přímo v rodině byla pro některé noční můrou, která vás dlouhodoběji okrádala o klidný spánek. Ve čtvrtek v 11:42hod ve vašem znamení proběhne poslední Lunární čtvrť. Měli byste s konečnou platností uzavřít všechny nejasnosti na domácí půdě, a hlavně si dát závazek, že problémy budete řešit v dalším období hned v zárodku. Prostě se nebudete přetvařovat a budit navenek dojem, že vám určité věci nevadí, když přitom v dušičce metáte blesky ! Potom se totiž následně divíte, že vás pobolívá žaludek, anebo máte pleť matnou, plnou pupínků. Tím se totiž dere napovrch adrenalin, stres, ale zejména vztek, který v sobě zadržujete !

 

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

V první polovině týdne si uvědomíte, že máte hodně známých, patrně i obdivovatelů či obdivovatelek, ale otázkou je, zda se na ně můžete spolehnout, "když vám teče do bot". Mnozí zinscenujete malý testík, abyste si ověřili, kdo je vůči vám loajální. Díky tomu svoji energii v dalších dnech již nebudete tříštit a budete se snažit rozvíjet hlubší přátelství s osůbkou, která vám počátkem týdne podá pomocnou ruku. Jenže udělat si jasno, kdo je k vám upřímný a naopak kdo není "kamarád do deště" vás přinutí i čtvrteční třetí Lunární čtvrť. Sázejte na ty, kteří vám klidně do očí sdělí i nepříjemnou pravdu, naopak se snažte držet dál od těch, kteří se vám sladkými slovíčky snaží zavděčit, ale na vaše volání ""SOS""jsou hluší, slepí...

 

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Pokud se vám bude snažit dávat rady v první polovině týdne nějaká žena, poslouchejte pečlivě. Můžete díky informacím, které dostanete "zdarma", odstartovat úplně novou kapitolu ve své profesi. Lze totiž předjímat jak povýšení, tak zvýšení platu, ale něčeho se budete muset vzdát. Při nějaké společenské události v druhé polovině týdne vám dojde, že vás někdo z přátel neustále provokuje, a že to není poprvé. Vyrovnat se dotyčnému v utrácení by bylo vyhazování peněz z okna. Navíc budete mít tendenci šáhnout i na finanční rezervu, jen abyste předvedli, jací jste machři. Udělejte opak, a dotyčného zmanipulujte tentokrát vy, ať platí vaši útratu on !

 

 
Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Konstelace v první polovině týdne vám připomenou, že úspěšní budete pouze tehdy, když se nebudete stále otáčet a pátrat, co si o vás a vašich skutcích myslí druzí.

Zejména ti, kteří slaví narozeniny v úterý, mají před sebou 365 dní, ve kterých byste se měli snažit osvobodit od závislostí na mínění ostatních, naopak si osvojit jasná stanoviska, neb jen tak druhým dáte najevo, že jste samostatná a výrazná osobnost ! Ve čtvrtek v 11:42hod proběhne poslední Lunární čtvrť. Vaše kariéra, pověst a společenské postavení budou témata, která se vám začnou honit hlavou. Berte to jako příležitost ujasnit si, co chcete ve svém životě dokázat a co jste pro to udělali, ale i neudělali.  

 

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

V první polovině týdne budete záhadní, tajemní, osobní charisma vám ještě vylepší velký sex-apeal. Mnozí prožijete něco nadsmyslového, a to hlavně v sexu. Lze i předjímat tajný dar, kterým vás obdaruje nějaká žena, a nelze vyloučit, že se bude jednat o dědictví. V druhé polovině týdne instinktivně vycítíte, že váš tajný nepřítel opět vytáhnul do boje, a snaží se nepravdivými informacemi poškodit ba podkopat vaši pověst. Možná že za tím je někdo, komu jste vy sami v předchozím období nějak ublížili. Třebas to bylo nechtěně, ale dotyčný se vám od té doby úskočně mstí. Tak zapřemýšlejte, kdy vaše problémy začali nabírat na síle, a možná přijdete na to, kdo za vším ""stojí".

 

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Jste-li nezadaní, v první polovině týdne neseďte doma ! Díky přátelům se můžete seznámit s osůbkou, a navázat doslova Karmický vztah, který vyústí v manželství. Také kulturní akce jsou pro vás prostředím, kde můžete potkat svoji osudovou lásku ! V druhé polovině týdne vás třetí Lunární čtvrť upozorní, že se máte řídit svým rozumem, a nedbat názorů ""rádoby" přátel. Uvědomíte si totiž, že něčí popichování a vyzvídání, jak jste na tom finančně a zda si rozumíte s intimním protějškem sexuálně, vás velmi často vyvede z rovnováhy. Tak si následně položte otázku, zda má smysl se vůbec s dotyčným či dotyčnou bavit. Odpověď je jasná !

 

 

od autor Nada Smitová