Horoskopy na 20 týden - 10.5. - 16.5.2010

Beran

21. 3. - 20. 4.

Beran

Tento týden budete slavit nečekané úspěchy. Podaří se vám totiž vyhrát dosti riskantní sázku. O to větší však bude vaše radost. Náležitě si ji užijte, ovšem nezapomeňte, že hazardování a riskování se ne vždy vyplácí. Finanční ztráta by mohla bolet.

 

 

 

  

 

Býk

21. 4. - 21. 5.

Býk

Pocítíte příliv energie, který se vám vlije do žil jako živá voda. Důvod? Jaro a sluneční energie s lidmi dělají své, ovšem zeptejte se sami sebe, zda za tím nestojí ještě něco jiného. Že by vás hřála láska? Nebraňte se svým citům. Otevřete se!

 

 

 

 

 

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Blíženci

Podaří se vám skvěle prodat své schopnosti. Nebojíte se vyjít s kůží na trh a ukázat, co ve vás je. Tyto nepromarněné příležitosti vás potom vyzdvihují nad ostatní. Dokážete ovládat svůj strach, protože dobře víte, že nemáte co ztratit. Jen tak dál!

 

 

 

 

 

Rak

22. 6. - 22. 7.

Rak

Budete pozváni na společenskou akci či návštěvu. Než se rozhodnete o své účasti či neúčasti, pečlivě zvažte, co všechno je v sázce. Někdy se lenost opravdu nevyplácí. Pozvání by se totiž už nemuselo nikdy opakovat. Nepromarněte tedy svoji šanci!

 

 

 

 

 

Lev

23. 7. - 22. 8.

Lev

Blízko sebe máte skutečnou lásku. Jenom ji odmítáte spatřit. Přestaňte se konečně přetvařovat a namlouvat si něco jiného. Je čas otevřít se citům a připustit si veškeré emoce, které tak odhodlaně skrýváte. Nebojte se následků, nemáte k tomu důvod.

 

 

 

  

 

Panna

23. 8. - 22. 9.

Panna

Vyhněte se veškerým slibům a závazkům, které bude chtít tento týden někomu dát. Nedopadlo by to dobře. Máte sklon se přeceňovat a brát si na bedra větší tíhu, než dokážete unést. Přiznejte si konečně, že nejste superman. Chce to jen a pouze rozvahu.

 

 

 

 

  

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Váhy

Konečně se vám podaří překonat žárlivost, která vámi až doposud zmítala. Uvědomíte si, že kvůli malichernému a nicotnému prohřešku nemá cenu otravovat život ani sobě, ani partnerovi. Dejte mu své odpuštění najevo. O mnoho tím zlepšíte atmosféru.

 

 

 

 

  

Štír

24. 10. - 22. 11.

Štír

V posledních dnech je partner permanentně otrávený a jaksi bez nálady? Uvědomte si, že čeká na vaši omluvu. Nejlepší bude, když si se svým protějškem v klidu promluvíte o tom, co vám oběma vadí. Pročistíte tak vzduch a dojdete k vzájemnému pochopení.

 

 

 

 

  

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Střelec

Dejte si pozor na svůj zdravotní stav. Vaše tělo na tom není po stránce energie zrovna nejlépe, máte proto sklon chytit rýmu či jinak se nachladit. Tento týden proto věnujte svému zdraví dostatek pozornosti. Váš organismus vám to poté bohatě vrátí.

 

 

 

 

  

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Kozoroh

Budete čelit výčitkám svého partnera. Rozhodně se vyhněte vzájemnému osočování. Tím byste akorát přilili olej do ohně. Ani taktika uražené ješitnosti není zrovna nejlepší. Tichem také nic nevyřešíte. Zkuste si hlavně v klidu a bez emocí promluvit.

 

 

 

 

  

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Vodnář

Kolega v práci vám tento týden přidělá problémy. Jeho částečnou pracovní neschopnost způsobí láska, proti čemuž jste absolutně bezmocní. Dštít oheň a házet po svém spolupracovníkovi nadávkami nepomůže, proto se raději obrňte andělskou trpělivostí.

 

 

 

 

  

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Ryby

V zaměstnání si konečně začnete více věřit, což se okamžitě projeví na vašich pracovních výsledcích. Zjistíte, že sebedůvěra je naprosto nepostradatelný a stěžejní základ veškerých úspěchů. Propříště tedy zahoďte pochybnosti a důvěřujte sami sobě!