Úvod, O mně

 

Vítejte na mém webu

Jsem astroložka, kartářka a numeroložka "čarodějnickým jménem" Wallerie Walloa - Walloa je příjmení mých moravských předků a mé rodové kořeny sahají až k Francouzskému dvoru krále Ludvíka XIII, kde jsem byla šlechtičnou, poté manželkou krále, ale také mnoho mých životů jsem byla vědmou a čarodějkou, takže tyto vědy mi nejsou cizí.

 

Narodila jsem se 16.3.1961 cca v 02:30 h. v Šumperku /+- 10 min./

Vystudovala jsem oděvní školu v Olomouci. Mám 5 dětí /4 dcery, 1 syna/ a 1 vnoučka.

Již od dětství mě lákaly hvězdy, čísla a karty. Jednoho dne mne v knihkupectví "oslovilo" několik knížek o astrologii a horoskopech, zakoupila jsem si je a začala pilně sama studovat. Jsem duše snivá /Sluneční Rybička/, ale zároveň i "nevěřící Tomáš" / Ascendentový Kozoroh, jehož vládce je v Domicilu/, který co si neošahá a nezkusí na vlastní "kůži" tak tomu nevěří, dělala jsem jedno kolečko za druhým - myšleno horoskopy - narození, různé body významných událostí v životech lidiček a td.,...

Jako "pokusní králíci" fungovala celá má rodina - odenme a mých dětí přes sourozence, rodiče, sestřenice, bratrance, kamarády, známé, ... abych si ověřila, že to co se píše v knihách, opravdu podle výpočtů "sedí" a takřka vše se dá v horoskopech najít, když víte jak a kde hledat a počítat. Astrologie mne nejen přesvědčila, že "to" opravdu funguje, ale je to můj největší "kůň", na něhož nedám dopustit!

Když jsem vypočítala několik stovek horoskopů svých známých a jejich životních "mylníků", "chytila" mne numerologie, poté karty - od tarotu, přes karty Ivy Hutnerové, Lenormand, mariášové, cikánské, ... po psychologickou astrologii a pozitivní myšlení. Nyní se zabývám studiem karmy a minulých životů.

Sama na sobě jsem si ověřila Jonášovu metodu početí společně ještě s dalšími praktikami a mými poznatky - jak?

Bylo mi přes 40 let, měla jsem už 3 odrostlejší dcery, ale pořád jsem toužila po synovi a také mne fascinovala představa dvojčátek - buď 2 kluci nebo "páreček". Doma jsem už měla 1 dceru světlehnědovlasou + zelené oči, 1 blond + zelené oči, 1 téměř černovlasou + tmavohnědé oči, ale toužila jsem ještě po modrooké blond princezně a po modrookým tmavovasým princi.

Jukla jsem do horoskopu poslední dcery a viděla v něm, že tam opravdu dvojčátka jsou! Sice na začátku byly mírné komplikace, vše jsme zdárně zvládli. Dnes mám krásná 7mi letá dvojčátka - jak jinak než modrookou blond princeznu a hnědovlasého modrookého prince /mě je teď 49 let/! Viz foto mých dvojčátek níže ve 3 letech!

Ezoterikou se zabývám již cca 15 let a spoustě lidem jsem pomohla k miminku - a nejen v tomto, snad pomohu i vám - třeba i v jiných oblastech, když mi napíšete.

Zabývám se:

 -POZITIVNÍM MYŠLENÍM-,-ZPRACOVÁVÁNÍM VŠECH TIPŮ HOROSKOPŮ-

-VÝKLADEM TAROTOVÝCH A MARIÁŠOVÝCH KARET-,-KARTAMI LENORMAND-

 -ASTROPSYCHOLOGICKÝMI ROZBORY-,-ČÍNSKÉ/INDICKÉ HOROSKOPY-

-NUMEROLOGIÍ-,-ANDĚLSKÝMI ENERGIEMI-

     -BEZDĚTNÝM PÁRŮM POMOHU K MIMINKU-úspěšnost cca 90%- 

Navštivte můj nově otevřený Obchůdek s Ezoterikou - https://www.e-shop-astrologie-feng-shui.webnode.cz/,

 

VEŠKERÉ MÉ SLUŽBY JSOU PLACENÉ, VYJMA CHARITATIVNÍCH, PROTO PROSÍM ZASÍLEJTE SVÉ DOTAZY NA VÝKLAD KARET, NUMEROLOGIE, ASTROLOGIE, ..... SPOLEČNĚ S FINANČNÍ ÚHRADOU NA ÚČET DLE INSTRUKCÍ. PO PŘIPSÁNÍ PLATBY MŮŽE BÝT VÁŠ POŽADAVEK VYŘÍZEN, DŘÍVE NE. VĚŘÍM, ŽE TO VŠICHNI CHÁPETE.

POKUD OBJEDNÁTE VÍCERO SLUŽEB, POSKYTUJI MNOŽSTEVNÍ SLEVY! NEJDNÁ SE VŽDY JEN O TO, ŽE SI JEDEN ČLOVĚK OBJEDNÁ VÍCERO SLUŽED, ALE I O TO, ŽE SI VÍCE LIDÍ - např. příbuzní, kamarádi, skupinka lidí - OBJEDNÁ VÍCE SLUŽEB NAJEDNOU A MÁ NÁROK NA MNOŽSTEVNÍ SLEVU!

PROTO NEVÁHEJTE, OBJEDNÁVEJTE PRO SEBE, SVÉ BLÍZKÉ A KAMARÁDY MÉ SLUŽBY. URČITĚ BUDETE SPOKOJENI A BUDETE SE RÁDI VRACET.

Připrvujeme:

Astroseznamka, horoskopy, věštění

Najdete zde nejen zajímavé čtení, ale i možnost, objednat si věštbu vaší budoucnosti nebo se seznámit se spřízněnou duší a nebýt už sám!