Konto BARIÉRY

Již 17 let pomáháme zlepšit život handicapovaným spoluobčanům. Za tuto dobu Konto BARIÉRY rozdělilo více než 231 milionů korun a podpořilo tisíce projektů, na které neměl stát dostatečné prostředky. Díky desetitisícům dárců, kteří přispívají pravidelným měsíčním příspěvkem, pomáhá Konto BARIÉRY těm, kteří to opravdu potřebují.

 https://www.kontobariery.cz/ 

Číslo účtu - 17 111 444 / 5500

Milí přátelé!
Léto je symbolem radosti, volnosti a krásných zážitků. Ale i dobou nedobrých zpráv. V létě se hromadí těžké úrazy s trvalými následky, nešťastně se lámou osudy zdravých, často mladých a nadějných lidí, plných života. Mnoha lidem nešťastná náhoda, nerozvážnost a nebo i zbrklost změnila ve vteřině celý život.

Těm můžete pomoci finančním darem: Platební kartou, trvalým příkazem, roční DMS.


Užijte si léto, ale buďte opatrní!
Vaše Božena Jirků

Chci pomoci


Dlouhodobě
Trvalým příkazem (např. 50 Kč měsíčně) ve Vašem mzdovém oddělení nebo trvalým příkazem ve Vaší bance. Číslo účtu: 17 111 444/5500
      end_of_the_skype_highlighting. Variabilní symbol: 9, konstantní symbol: 0558.

Jednorázově
Prostřednictvím přímého bankovnictví (Raiffeisenbank), vyplněním platebního příkazu v jakékoliv bance nebo poštovní poukázky typu C. Číslo účtu: 17 111 444/5500      end_of_the_skype_highlighti. Variabilní symbol: 9, konstantní symbol: 0558.

NOVĚ Zasláním finančního daru pomocí platební karty online

Přispějte potřebným jednoduchým a rychlým způsobem s použitím Vaší internetové platební karty MasterCard či VISA. Využíváme bezpečnostní protokol „3-D Secure“ podporovaný karetními asociacemi. 
https://www.kontobariery-online.cz/

Zakoupením nosu
Symbol Konta BARIÉRY, červený klaunský nos, můžete zakoupit za 30 korun celoročně na internetových portálech našich partnerů Mall.cz, Bontonland, Neoluxor a MojeŽidle.cz, v jejich kamenných obchodech, případně osobně v sídle nadace Melantrichova 5, Praha 1.

DMS roční podpora
Prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru DMS ROK KONTOBARIERY na číslo 87777. Cena DMS Roční podpora činí 12 x 30 Kč. Příjemce obdrží 27 Kč z každé DMS.

DMS
Prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru DMS KONTOBARIERY na číslo 87777. Cena jedné SMS je 30 korun, příjemce Vaší pomoci obdrží 27 Kč.

Platbou PaySec
Prostřednictvím služby PaySec můžete věnovat částku přímo online na internetu. Použijte k tomu prosím tuto stránku.

Zakoupením pohlednic a kalendářů

  • Můžete také věnovat použitý počítač pro projekt PPB.
  • Můžete přispět i prostřednictvím zakoupením obrazu v aukci
Touto cestou poputují vaše příspěvky lidem s postižením na programy, díky nimž si budou moci pořídit pomůcky, které jejich život mohou výrazně zjednodušit a zkvalitnit. Nebo i díky vám vystudují a jejich perspektiva bude světlejší.