Výklad karet-Tarot karty, Lenormand karty, Cikánské karty, Kipper karty a Mariášové karty

Fotolia_3448124_S.jpgVýklad karet fascinuje lidstvo již několik století, lidé jsou fascinováni vykládacími kartami, jejich vyobrazením a symboly. K nejznámějším patří Tarot karty, Lenormand karty, Cikánské karty, Kipper karty a Mariášové karty. Výklad karet je nejpoužívanější metodou, která nám umožňuje nahlédnout do událostí, které se staly v minulosti, jež se dějí v přítomnosti, a které nás čekají v budoucnosti. Kartář/ka interpretuje

symboly vyobrazené na kartách do „naší řeči“. Je to rádce, který nám poskytne ve správný čas tu správnou odpověď, a pomáhá nám nejen v těžkých životních situacích, problémech v partnerských vztazích a při složitých rozhodnutích, ale všude tam, kde to potřebujeme.


V naší astoporadně Jasmína jsou zkušení kartáři a kartářky. Využijte této příležitosti a nechte si poradit v otázkách, na které neznáte odpověď. Nebojte se nám svěřit své problémy a starosti, jsme tu od toho, abychom je s vámi společně vyřešili. Kdykoli zde vyplňte kontaktní formulář se svým dotazem/dotazy a zašlete nám ho.