Horoskopy na 19 týden - 3.5. - 9.5.2010

Beran, 03.21.-04.20.

V zaměstnání ani tento týden nebudete mít na růžích ustláno, proto se připravte na to, že každý pracovní úspěch si budete muset velmi tvrdě vydřít. Zato, ve vašem osobním a rodinném, životě se všechno obrací k lepšímu. Bylo by proto dobré, pokud byste i vy přispěli k této příjemné změně a zařídili pro vaše blízké a přátele zajímavý a zábavný víkend, čímž byste si upevnily vzájemnou sounáležitost. Také váš zdravotní stav vám je nakloněn, proto se nemusíte obávat, že by vám způsoboval překážky ve vašem plánování.

Býk, 04.21.-05.21.

Pokud se vám minulý týden dařilo ve vašem zaměstnání, tak tento budete lámat všechny dosavadní rekordy, kterých se vám podařilo dosáhnout. Pro vaše kolegy jste nedosažitelný v pracovním nasazení, čemuž odpovídají i vaše vynikající výsledky. Také váš soukromý život se nese ve stejném duchu. Cítíte se příjemně ve společnosti vašich partnerů a oni ve vaší, vzájemně si prokazujete své city a náklonnost. Udělejte si proto společně program na tento víkend, který budete věnovat jen sobě. Jste ve výborné kondici, tak se budete moci s vašimi partnery pustit i do neobvyklých projektů a experimentů v oblasti lásky.

Blíženec, 05.22.-06.21.

Jeden pohodový týden máte za sebou a další před sebou. Nacházíte se v období, kdy si můžete dovolit pustit se do projektů, které vyžadují dlouhodobější přípravu na jejich uvedení do praxe. Dokážete je zvládnout a předat dokonale připravené. Ve vašem osobním životě je vše v pořádku, žádné výjimečné, ale ani nepříjemné události se nekonají, takže si můžete udělat čas i pro vaše osobní zájmy či koníčky. I zdravotně jste na tom velmi dobře, tak už nezbývá, jen abyste si to všechno pěkně užili.

Rak, 06.22.-07.22.

Pracovně se vám bude dařit stejně jako předešlé dny, proto se můžete s klidem věnovat svým úkolům, kterými jste pověřeni. Všechno máte pod kontrolou a jste na nejlepší cestě je zvládnout včas a v kvalitě jaká se od vás očekává. V osobním a rodinném životě byste naopak od toho pracovního, měli nechat rozhodování o důležitých záležitostech na vašem partnerovi, protože vám v této oblasti vašeho života hvězdy nadále nejsou nakloněny. Zkuste se nad to povznést a berte to jako oddechový čas před tím, než opět vaši domácnost začnete zvelebovat tak, jak je to příznačné pouze vašemu znamení.

Lev, 07.23.-08.23.

Jak by jinak by to mohlo být v případě vašeho,, královského,, znamení, než pouze konstatování, že jste opět úspěšný a všechny vaše podněty, či nápady mají mezi vašimi spolupracovníky kladný ohlas, protože jejich realizace je přínosem pro společnost, ale samozřejmě mají i nezanedbatelný finanční zisk. Proto byste neměli zapomínat na vaši rodinu a projevit jí své uznání a vděčnost zato, že i díky ní, že se vás snaží co nejvíce ulehčit od domácích povinností, máte dostatek času a prostoru na své projekty spojené s vaším zaměstnáním. Zdravotně jste na tom výborně, tak je pozvěte na pěkný víkendový piknik do klína jarní přírody.

Panna, 08.24.-09.23.

Jste ve svém živlu, proto si ani neuvědomujete, že se jeden týden skončil a druhý začal. Práce vás pohlcuje, což vám maximálně vyhovuje, protože je pro vaše znamení životně důležitým prvkem a způsobem, jak ukázat a dokázat všem vaše nespornou schopnosti být nejlepšími ve všem do čeho se pustíte. Stejně jako v zaměstnání i ve vašem osobním životě jde všechno tak jak jste zvyklý, co vám také dodává na sebevědomí a celkové pohodě, ke které přispívá i váš dobrý zdravotní stav.

Váhy, 09.24.-10.23.

Tak jak jste minulé dny museli kvůli vaší zdravotní indispozicí odložit vaše plány v souvislosti s vaším zaměstnáním, tak v tomto týdnu můžete popustit uzdu vaší tvůrčí fantazii. Každý váš nápad, s kterým oslovíte své nadřízené bude přijat kladně. Máte před sebou fantastických sedm dní, ve kterých byste si měli najít i dostatek času na své partnery, protože i v jejich společnosti vás čekají příjemné chvíle naplněné něhou a láskou.

Štír, 10.24.-11.22.

Tento týden vaše znamení je jednoznačnou jedničkou celého zvěrokruhu v každé oblasti a ve všem co se kolem vás děje. Hlavně v zaměstnání jste nedosažitelný a nepřekonatelný. Jste plný elánu a energie, kterou přenášíte i na své spolupracovníky. V soukromí jste okouzlující a pro své partnery neodolatelný. Využijte proto přízeň hvězd a během víkendu připravte pro sebe a svého partnera program, který bude plný vášnivých vyznání a projevů lásky. Máte se opravdu na co těšit.

Střelec, 11.23.-12.21.

I tento týden budete mít „ zvlhnutý střelný prach”, proto i když se už váš zdravotní stav opět vrátil do normálu, neměli byste se pouštět do složitých projektů vyžadujících dlouhodobější pozornost a soustředěnost. Ani ve vašem soukromém, rodinném nebo partnerském životě neřešte nic důležitého a zásadní, protože vaše snaha by se mohla obrátit proti vám. Dopřejte si dostatek pohybu na čerstvém vzduchu a když je vaše fyzická kondice znovu ve sto procentním pořádku, můžete si dovolit i náročnější túru.

Kozoroh, 12.22.-01.20.

Už od pondělí se nebudete cítit zdravotně v pořádku a úterý bude stejně nepříjemné. Proto byste se měli hlavně po tyto dny zaměřit hlavně na to, abyste se po této stránce dali co nejdříve do pořádku. Pracovní povinnosti si odložte na příhodnejší dobu. Dopřejte si dostatek odpočinku a relaxujte. Potřebujete opět nabrat novou energii a elán. Podporu i ochotu vám pomoci máte ve své rodině, která vám vytváří podmínky, abyste se dali co nejdříve do pořádku.

Vodnář, 01.21.-02.19.

Zkuste si všechny důležité záležitosti ať už v soukromí, nebo v zaměstnání zařídit v průběhu pondělí a úterý, protože od středy až do konce týdne se nebudete cítit po zdravotní stránce v pohodě, což vám zabrání věnovat se všemu, co jste si naplánovali. Proto vedení vaší domácnosti přenechejte na svému partnerovi a zaměřte svou pozornost hlavně na co nejrychlejší uzdravení, abyste se mohli znovu naplno a plnohodnotně zapojit do pracovního a společenského života.

Ryby, 02.20.-03.20.

Nepouštějte se tento týden do žádných nových projektů v práci, protože je vysoká pravděpodobnost, že je nestihnete dokončit, protože se vám postupně začne váš zdravotní stav zhoršovat, což vám bude bránit soustředit se na práci. Na víkend si nedělejte žádné plány, protože vaše zdravotní indispozice právě v tyto dny vyvrcholí. Nechte svého partnera, ať se vám věnuje a pomůže vám svou společností překonat tento nepříjemný stav. Udělá to pro vás velmi rád, protože jste pro ně nesmírně důležitý a záleží mu na tom, abyste se cítili stále pouze dobře a spokojený.