Horoskop Vodnáře na rok 2009 - (21.1. až 20.2.)

Láska: Už v lednu se ukáže, že láska u vás tento rok kvete za každého počasí. Především cizinci vás uznají jako vysoce charismatické. Ženy pro tento rok budou obzvlášť citlivé a vnímavé, ale i žádané. Vyhýbejte se příliš fyzicky silným osobám, může jít o násilníky. Až v říjnu si lásku a sex užijete plnými doušky, proto se na vše připravte. Jupiter i Venuše vám přinesou hodně emocionálně disponovaného partnera, který by měl být vnímavý nebo se toto vše projeví u stávajícího partnera. Rafinovanost vás potěší.

Zdraví: Ze začátku roku musíte začít ihned cvičit, stačí ale jen míčové hry v tělocvičnách nebo pořízení si rotopedu domů. Nesmíte ale jen zahálet, jak říká Merkur i Jupiter. V dubnu budete mít problémy s nohama, zvláště lýtky, proto je často masírujte. Potřebujete častý pobyt v přírodě, hlavně v červnu, jinak se může zhoršit stav vaší dýchací soustavy. Na konci srpna si budete stěžovat na jisté pohybové problémy. Tento rok pijte málo alkoholu, určitě by se vše brzy odrazilo na stavu jater a nervové soustavy!

Práce: Potřebujete kvalifikovanější práci a protože jste inteligentní, zapište se do všech, hlavně IT kurzů, které vám nabídnou vaši nadřízení. Neudete mít problém používat cizí jazyky a především v březnu vám Jupiter ukáže vaše ppřednosti. V červnu a červenci se budou mít dobře obchodníci, prodejci a řidiči, stejně tak ale zažijou štěstí studenti, skvěle zvládnete náročné zkoušky. Pokud pracujete pro zahraniční firmy, můžete mít naději na manažerské postavení. V září a říjnu si budete užívat více odpočinku.

Peníze: Vaše příjmy nejsou vždy příliš pravidelné, proto byste se měli především v březnu lépe zamyslet, jestli nedělat jiné povolání. V dubnu vám s tím víc pomůžou vaši věrní kamarádi. Důležitý pro vás může být především podzim, kdy vyděláte díky dobrým vztahům s lidmi, které znáte dlouho. Musíte být ale hodně pracovití, jak říká Merkur i Venuše. Hlavně se nespoléhejte jen na štěstí, jak se zmiňuje vazba Jupiteru. Pro výdělek nejezděte do zahaničí, taky spíš nespoléhejte na partnerovy plány.

 

Charakteristika VODNÁŘE

Obrazně řečeno, Vodnář je v konfrontaci se životem kdykoli připraven ke "skoku". Je plný nadšení, život a svět neprožívá staticky, nýbrž maximálně dynamicky, pružně. Nejednou se z něj stává extremista, milující akci a vzrušení (pěstuje třeba nevšední sporty). "Připravenost ke skoku" se rovněž projevuje ve vědecké oblasti a obecně tam, kde se děje nějaký pokrok, nebo píší dějiny. Bývají z nich výrazné osobnosti, které jakoby najednou vyjdou "odnikud" na scénu života nebo je naopak čeká brzký pád.

K úspěchu přispívá sebejistota, sebedůvěra a schopnost využít to, co se díky své píli naučili. Největším záporem Vodnářů je lenost, pokud jí propadnou, nedostanou se nikam. Musí na sobě neustále pracovat, jít za svými ambicemi. Měli by také pamatovat na skromnost a vždy si zachovat důstojnou tvář - jinak se z nich stanou chvastouni a surovci. Uplatnění nalézají v obchodní sféře - stávají se z nich byznysmeni (umí dobře smlouvat). Výborně se hodí na posty právníků a mají politické nadání. Bez obav je můžeme postavit do čela společnosti, poradí si.

Jak jsme již naznačili výše, díky technickým vlohám se z nich často stávají konstruktéři, vynálezci či průkopníci. Vodnář se hodí ke všem znamením. Avšak Lev, Váhy a Blíženci patří mezi favority.